Zakázková výroba kalendářů


Stolní nebo nástěnný kalendář jsme schopni opatřit fotografiemi i grafikou. Originální kalendáře s fotkama mohou vaši společnost připomínat po celý následující rok. Nabízíme mnoho úprav, díky kterým lze docílit tohoto, že se bude Vás kalendář vždy lišit - je už jen na Vás v jaké míře. Pokud si nevíte rady s grafikou, rádi Vám, prostřednictvím našeho grafického studia, pomůžeme. Pro poptávku kalendářů na zakázku nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře, nebo na některý z uvedených kontaktů.

Typ kalendáře

Zakázkové výrobě kalendářů předchází výběr typu kalendáře - ať už mezi kalendářem na stěnu, nebo na stůl. Potisk lze aplikovat také na tříměsíční kalendáře.

Tvar a formát kalendáře

Podstatnou částí poptávky by měl být rozměr, případně i tvar kalendáře. Zákazníkům jsme schopni nabídnout kalendáře v zajímavých tvarech, i standardních formátech.

Dotisk na stojánek / laš

Základní úpravou kalendáře může být dotisk grafiky na spodní část kalendáře - konkrétně potisk na stojánek nebo do laše. I takto jednoduchým potiskem kalendáře se lze každoročně připomenout zákazníkům. Není proto divu, že tuto variantu volí velká část zákazníků.

Vlastní titulní strana

Nemáte grafiku na všechny listy kalendáře a přesto byste se rádi propagovali zřetelněji? Potisk titulní strany kalendáře může být ideálním řešením pro vyjádření a zdůraznění hlavních znaků vaší firmy.

Vazba

U zakázkových kalendářů lze vybírat typ vazby. Lze vybírat z různých barev spirály i vazby V1 a uzpůsobit tak její typ vůči designu kalendáře.

Vlastní kalendárium

Výraznou možností úpravy kalendáře je použití vlastního kalendária. Díky tomu můžete v průběhu celého roku zákazníkům upomínat důležité informace nebo významné okamžiky vaší společnosti.

Fotky / obrázky v kalendáři

Implementujte do vašeho kalednáře třeba fotografie z historie firmy nebo své reference. Umístění v kalendáři dává po celý rok zákazníkům čas připomenout se.

Krabička / taška na kalendář

Pro konečnou distribuci kalendářů lze využít naší nabídky tašek i krabiček na kalendáře.