Kalendáře na zakázku

 


Výroba firemních kalendářů je s naší společností spjata více než 10 let. Nabízíme dotisk na stolní kalendáře i na nástěnné kalendáře, a to na výrobky všech největších českých tiskáren (aktuální katalogy neleznete zde). Pro všechny zákazníky, kteří se nespokojí s produkty z katalogové nabídky a chtějí se odlišit, je stále oblíbenějším řešením zakázková výroba kalendářů, kterou realizujeme od minimálního množství 50ks.

Výrobení kalendáře na míru umožňuje přizpůsobit každý detail - od libovolného tvaru kalendáře, až po barvu použité spirálové vazby (twin-wire). Lze samozřejmě použít vlastní fotografie, sladit kalendárium do firemních barev, nebo například aplikovat na každou stránku logo a kontakt, aby byl vždy dobře na očích. Pomyslnou "třešničkou na dortu" se navíc mohou stát vložené reklamní listy s dalšími informacemi nebo jinou, originální grafikou.

Vlastní titulní strana zaujme na první pohled a může výrazně ovlivnit podobu celého kalendáře. Pro zákazníky, kteří vlastní fotografie v kalendáriu nevyžadují, nabízíme individuální úpravu některého z vybraných katalogových produktů. Z obyčejného kalendáře se tak může, přidáním zajímavé titulky a dotištením jiné vlastní grafiky, stát kalendář neobyčejný.Potisk / dotisk na kalendář


Oblíbenou i ekonomicky přijatelnější variantou je dotisk na laš nebo stojánek již hotového kalendáře - nabízíme více než 500 druhů diářů s českým i mezinárodním kalendáriem, na které lze aplikovat potisk firemního loga, nebo jinou vlastní grafiku. Hledáte konkrétní kalendáře a zajímá vás jejich cena s potiskem? Kontaktujte nás s poptávkou třeba přes online poptávkový formulář.
 


Kalendáře s vlastním designem na zakázku


Naší hlavní specializací je výroba kalendářů na míru. Nabízíme vyrobení nástěnných i stolních kalendářů pro firmy, sdružení ale i kulturní akce. Využijte některé z mnoha možností individualizace a získejte nápadité, originální kalendáře. S grafikou a celkovým návrhem Vám rádi pomohou kolegové z našeho grafického studia. Pro poptávku kalendáře na zakázku nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře, nebo na některý z uvedených kontaktů.
 


Možnosti individualizace


Typ kalendáře

Zakázkové výrobě kalendářů předchází výběr typu kalendáře - ať už mezi kalendářem na stěnu, nebo na stůl. Potisk lze aplikovat také na tříměsíční kalendáře.

Tvar a formát kalendáře

Podstatnou částí poptávky by měl být rozměr, případně i tvar kalendáře. Zákazníkům jsme schopni nabídnout kalendáře v zajímavých tvarech, i standardních formátech.

Dotisk na stojánek / laš

Základní úpravou kalendáře může být dotisk grafiky na spodní část kalendáře - konkrétně potisk na stojánek nebo do laše. I takto jednoduchým potiskem kalendáře se lze každoročně připomenout zákazníkům. Není proto divu, že tuto variantu volí velká část zákazníků.

Vlastní titulní strana

Nemáte grafiku na všechny listy kalendáře a přesto byste se rádi propagovali zřetelněji? Potisk titulní strany kalendáře může být ideálním řešením pro vyjádření a zdůraznění hlavních znaků vaší firmy.

Vazba

U zakázkových kalendářů lze vybírat typ vazby. Lze vybírat z různých barev spirály i vazby V1 a uzpůsobit tak její typ vůči designu kalendáře.

Vlastní kalendárium

Výraznou možností úpravy kalendáře je použití vlastního kalendária. Díky tomu můžete v průběhu celého roku zákazníkům upomínat důležité informace nebo významné okamžiky vaší společnosti.

Fotky / obrázky v kalendáři

Implementujte do vašeho kalednáře třeba fotografie z historie firmy nebo své reference. Umístění v kalendáři dává po celý rok zákazníkům čas připomenout se.

Krabička / taška na kalendář

Pro konečnou distribuci kalendářů lze využít naší nabídky tašek i krabiček na kalendáře.