Zakázková výroba bloků a diářů
Výrobou originálních diářů a bloků na zakázku se naše společnost zabývá již od roku 2012. Nabízíme originální zhotovení a potisk diářůtrhacích bloků s perforací, notesy v tvrdých deskách i post-it bločky - to vše na míru a podle Vašich požadavků. Rádi Vám poradíme - zeptejte se nás na možnosti designové úpravy zakázkových diářů či bloků.

S dotazy a pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 581 616 048, nebo e-mailu reklama@reddo.cz. Lze také využít náš online kontaktní formulář.
Nabízíme Vám výrobu notesů s vlastním blokem i možnost úpravy měsíčního, týdenního nebo denního diáře v kapesní verzi (popř. jiném vlastním formátu). Prohlédněte si možnosti přizpůsobení, nebo se zeptejte našich obchodních asistentek, které Vám rády poradí při sestavování originálního zápisníku dle vašich představ.


 

Sleporažba / ražba přes folii

Sleporažba je reliéfní ražba za tepla do desek notesu / diáře. Neumožňuje jemné detaily a malá loga. Jedná se o trvanlivé označení logem bez možnosti použití barvy. Grafiku tak tvoří pouze zvýšená teplota a tlak šablony, který do obálky protlačí obrys grafiky, popř. ztmaví protlačený povrch (dle materiálu). Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Sleporažba je oblíbená zejména pro možnost malého nákladu a zajímavou cenu.

Ražba přes fólii dovoluje oproti sleporažbě možnost barevné úpravy loga. Neumožňuje jemné detaily a malá loga. Jedná se o trvanlivé označení logem. Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Stejně tak, jako u ražby bez fólie, se jedná o oblíbenou metodu aplikace loga. Tuto technologii lze využít i při menším množství.

Potisk obálky

Našim zákazníkům nabízíme tisk loga i potisk celé obálky diáře. Pro tento druh úpravy je potřeba zvolit správný diář, ideálně s laminovaným přebalem bez textury. Celopotisk diáře dovoluje mnoho možností, jak diář ozvláštnit. Je možné využít také speciální úpravu, jako je například použití parciálního laku nebo kombinaci s ražbou.

Prošití desek

Přidejte obálce na exkluzivitě vlastním návrhem prošití desek. Vybírat můžete z široké škály barevných nití k vyšití různých tvarů. Kombinací s jinými technologiemi úpravy desek můžete dosáhnout zajímavých efektů.

Kovový štítek

Kovový emblem na diář nebo blok například s výřezem loga aplikovaný na desky zvýší estetičnost finálního výrobku o nemalé procento.

Materiál na desky a jejich zpracování

Výběr materiálu je důležitou proměnou pro další zpracování desek diáře či bloku. Materiály lze kombinovat různými i neobvyklými výseky potahu. Materiály které standardně nabízíme: kůže, koženka, plátno, korek, lamino.

Vlastní kalendárium

Nevyhovuje Vám standardní kalendárium, nebo byste rádi každou stránku opatřili logem vaší společnosti? Při zakázkové výrobě diářů lze využít možnosti implementace vlastního kalendária. Uvnitř diáře tak můžete přichystat například prostor pro rozdělení pracovních povinností i volného času zaměstnance, nebo nechat pole působnosti zcela volné a listy opatřit pouze volnými linkami. Fantazii se meze nekladou.

Vložené / vlepené listy a předsádka

Mimo vlastního kalendária lze do vazby přišít také vložené či vlepené listy i graficky upravenou předsádku, například pro možnost propagace vlastních produktů, nebo pro představení celé společnosti. Vložené listy lze použít také pro funkční prvky, kterými může být mapa či rozpis dnů v týdnu. S přípravou grafiky Vám rádi pomůžeme v našem grafickém studiu.

Výsek

Aby byl výsledek vskutku originální, lze využít možnosti tvarových výseků do desek. Pro lepší orientaci v diáři lze vyseknout různé tvary také do bloku. Spojením tohoto prvku s kreativním nápadem pak může vzniknout velice zajímavý, originální dárkový předmět.

Barevné a reklamní stužky / záložky

Oblíbenou úpravou zakázkových diářů je uzpůsobení barevnosti záložek, nebo dokonce výšivka či potisk záložek v diáři logem společnosti. Lze vybírat z mnoha barev stužek. Dvě záložky v diáři pro nás nejsou problém a určitě také pomohou diáři odlišit se.

Barevná ořízka

Perfektní a poutavý efekt dokáže vytvořit barevná ořízka blloku, kdy je boční strana listů obarvena specifickou barvou, kterou si samozřejmě můžete vybrat. Vyjimkou u nás není ani zlatá či stříbrná barva ořízky.

Kapsa na dokumenty

Papírové i plastové kapsy na dokumenty v diáři, které bývají vlepené na vnitřní straně desek, mohou sloužit jako ideální místo pro založení vizitek či poznámek, ale také například CD disků.

Uzavírací poutka a gumičky

U nás si můžete vybrat i poutka a gumičky k bezpečnému zavření diáře. Tato "vychytávka" plní také estetickou funkci. Zatím co gumičky pro zavření dodávají diáři mladistvý vzhled, poutko utvrdí jeho eleganci.

Kovové rožky

Zabezpečete životnost diáře kovovými rožky, aby se jeho obálka nebo blok po pádu nepoškodily. Kovové rožky také přidají na reprezentativním vzhledu.

Kulaté rožky

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakulacení rožků desek i bloku diáře.

Krabička na diáře

Darujte zákazníkovi vlastní diář v originální, padnoucí krabičce, kterou lze také opatřit originálním potiskem včetně loga.