Zakázková výroba bloků a diářů


Originální diáře a bloky na zakázku nás baví. Klientům nabízíme originální zhotovení a potisk (coverprint) diářů, notesy v tvrdých deskách, lepené trhací bloky, bloky s perforací a post-it bločky - vše na míru s potiskem a dle požadavků zákazníka, včetně možnosti výběru vlastní velikosti formátu a vazby.

Jako ekonomicky přijatelnější variantu nabízíme úpravu předvyrobených katalogových produktů (týdenní diáře, denní diáře, kapesní diáře), na které lze aplikovat potisk (např. loga), ražbu nebo jiné obrandování. Prohlédněte si možnosti úprav níže na stránce.Se specifikací poptávky Vám rádi poradíme - zeptejte se nás na možnosti designové úpravy zakázkových diářů či bloků. S dotazy a pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 733 641 076, nebo e-mailem na reddo@reddo.cz. Lze také využít náš online kontaktní formulář. 

Sleporažba

Sleporažba je reliéfní ražba za tepla do desek notesu / diáře. Není vhodná pro jemné detaily a malá loga. Jedná se o trvanlivé označení logem, bez možnosti použití barvy. Efekt tvoří pouze zvýšená teplota a tlak šablony, který do desek protlačí obrys grafiky, popř. ztmaví protlačený povrch (dle použitého materiálu). Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Sleporažba je oblíbená zejména pro přijatelnou cenu při menším množství bloků/diářů.

Kovový štítek

Kovový emblem na diář nebo na blok, například s výřezem loga, aplikovaný na desky, přidá každé pevné vazbě na eleganci.

Povrchová úprava potisku

Mimo potisk nabízíme našim zákazníkům množství povrchových úprav desek, díky kterým potisk lépe vynikne. V naší nabídce najdete standardní parciální lak, ale i forsforeskující potisk na diáře, který po nasvícení ve tmě svítí. U obálky s celopotiskem lze vybírat z matné a lesklé laminace (lesklá / matná).

Prošití desek

Přidejte obálce na exkluzivitě vlastním návrhem prošití desek. Vybírat můžete z široké škály barevných nití k vyšití různých tvarů. Kombinací s jinými technologiemi či materiály potahu můžete dosáhnout zajímavých efektů.

Zpracování desek

Standarním zpracování pevných desek vzniká použitím lepenky a svrchního materiálu. Klientům můžeme nabídnout také použití flexodesek, sendviče ale také variantu čistého bloku bez obálky.

Ražba přes fólii

Ražba přes fólii dovoluje, oproti sleporažbě, možnost barevné úpravy loga. Neumožňuje jemné užití malých detailů v grafice a drobná loga. Jedná se o trvanlivé označení logem. Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Stejně tak, jako u ražby bez fólie, se jedná o oblíbenou metodu aplikace loga. Tuto technologii lze využít i při menším množství.

Potisk obálky

Našim zákazníkům nabízíme tisk loga i potisk celé obálky diáře. Pro dotisk loga je potřeba zvolit správný diář, ideálně s laminovaným přebalem bez textury; v některých případech lze tisknout i na texturovaný materiál. Celopotisk nabízí mnoho možností, jak diář ozvláštnit. Je možné využít také speciální úpravu, jako je například použití parciálního laku nebo tisk v kombinaci s ražbou.

Výsek do desek

K vytvoření zajímavého efektu lze využít tvarového výseku do desek. Design tak může vytvořit nejen tvar výseku, ale také výsek spojený s potištěňou předsádkou (viz. náhledový obrázek).

Vatování obálky

Pro podpoření elegance a luxusního vzhledu kýženého výsledku nabízíme možnosti vatování obálky, které desky přifoukne (molitanem) a přidá jim objem. Lze aplikovat na celou obálku, ale také pouze na čelní stranu desek.

Materiál potahu desek

Výběr materiálu je důležitou proměnou pro další zpracování desek. Materiály lze kombinovat. Mezi nejoblíběnější nabízené materiály patří: kůže, koženka, plátno a korek.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás s poptávkou.


Vlastní vzhled stran

Nevyhovuje Vám standardní kalendárium, nebo byste rádi každou stránku opatřili logem vaší společnosti? Při zakázkové výrobě diářů a notesů lze využít možnosti implementace vlastního kalendária. Uvnitř diáře tak můžete přichystat například prostor pro rozdělení pracovních povinností i volného času zaměstnance, nebo nechat pole působnosti zcela volné a listy opatřit pouze volnými linkami. Fantazii se meze nekladou.

Výsek do bloku

Pro lepší manipulaci s diářem realizujeme výsek do bloku v různých tvarech. Výsek lze využít nejen pro orientaci v kalendáriu, ale i pro jiné rozdělení.

Perforace

Pro jednodušší vytržení jednotlivých stránek lze využít perforaci listů, která umožní přesné v místě perforace. Tuto technologii lze využít u jednoduchých odtrhávacích bločků, ale také u bloků v pevných deskách.

Vložené fotografie / reklamní listy

Do vazby lze zakompontovat i vložené či vlepené listy, které jsou často využívány pro propagaci vlastních produktů, představení společnosti nebo pro pouhé oživení bloku fotografiemi.

Potisk předsádky

Samozřejmostí je předsádka s vlastní grafickou úpravou. Na předsádkách katalogých diářů se obvykle objevují funkční prvky, kterými jsou nečastěji mapa a kalendář. Lze ji ale použít i pro aplikaci fotografií či designových prvků. Mimo jiné nabízíme také možnost použití speciálních grafických papírů.

Typ a kvalita papíru

Při výrobě na míru lze specifikovat také kvalitu, gramáž i barevnost papíru vnitřního bloku. Standartně používaný bělený papír lze nahradit elegantnější verzí v nažloutlém provedení. Bloky designových zápisníků a diářů dokážeme ozvláštnit texturovaným i barevným grafickým papírem.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás s poptávkou.


Barevné a reklamní stužky / záložky

Oblíbenou úpravou zakázkových diářů je uzpůsobení barevnosti záložek, vetkávané záložky (s vlastním motivem) i potisk záložek v diáři logem / reklamním textem firmy. Lze vybírat z mnoha barev a šíře stužek. Do diáře / bloku umíme aplikovat i dvě stužky (v různé barvě).

Kapsa na dokumenty

Papírové i plastové kapsy na dokumenty v diáři (popř. zápisníku), které bývají vlepené na vnitřní straně desek, mohou sloužit jako ideální místo pro založení vizitek či poznámek, ale také například CD disků.

Kovové rožky

Zabezpečete životnost diáře kovovými rožky, aby se jeho obálka, případně vnitřní blok, po pádu nepoškodily. Kovové rožky také přidají na reprezentativním vzhledu.

Krabička / bandarole na míru

Darujte zákazníkovi vlastní diář / poznámkový blok v originální, padnoucí krabičce, kterou lze také opatřit vlastním potiskem. Ekonomicky přijatelnější může být jednoduše odjimatelná, papírová bandarole s vlastním celopotiskem.

Uzavírací gumičky a poutka

Na diáře i notesy lze aplikovat poutka a gumičky k bezpečnému zavření diáře. Gumička plní také estetickou funkci. Zatím co pružné gumičky pro uzavření dodávají výsledku mladistvý vzhled, poutko utvrdí jeho eleganci. Desky může také doplňovat poutko na propisku.

Zakulacené rožky

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakulacení rožků bloku i desek.

Barevná ořízka

Poutavý efekt dokáže vytvořit barevná ořízka diáře, kdy je boční strana listů obarvena specifickou barvou. Barvu si může klient definovat - vyjimkou není ani zlatá či stříbrná barva ořízky.