Výroba papírových tašek s potiskem


Zakázková výroba papírových tašek s plnobarevným (CMYK) potiskem - nabízíme jednoduché "nákupní" tašky z recyklovaného materiálu šetrné k přírodě, ale i elegantní dárkové tašky s laminací, které zaujmou na první pohled. Standardem je u nás výroba ekologických papírových tašek s certifikací PEFC, která identifikuje výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.

Vyrábět tašky na míru se vyplatí spíše u větších nákladů. Pro menší objemy objednávek nabízíme potisk již vyrobených tašek různých druhů, které se liší nejen v použitém materiálu, velikosti či barvě tašky. Objednávat u nás můžete i papírové tašky bez potisku.

Se svojí představou nás můžete kontaktovat na emailové adrese reklama@reddo.cz, prostřednictvím online kontaktního formuláře, nebo nebo na telefonním čísle +420 581 616 048 - rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.


 

Materiál pro výrobu tašek


Při vybírání z mnoha možností vaší budoucí papírové tašky jsou pro sestastavení ceny důležité tyto specifikace použitého materiálu:

  • druh papíru
  • gramáž papíru (70 - 110 g/m2)

Při volbě gramáže papíru je potřeba myslet na uživatele papírových tašek. Doporučujeme proto volit gramáž tašky dle hmotnosti nákupu, který v něm bude přenášen. Mějte na paměti, že taška pro supermarket by měla být vyrobena s vyšší gramáží. Taška pro obchod s oblečením může využít naopak gramáž nižší.


 

Velikosti tašek


Našim zákazníkům umíme nabídnout výrobu tašek v rozměrech přímo na míru. Vyrobit tak lze velké nákupní tašky, ale i tašky na dárky či na víno.

Pokud Vám na přesném rozměru vaší tašky tolik nezáleží, můžeme Vám nabídnout standardní rozměry, na které není potřeba započítávat výrobní forma a náklady s tím spojené.


Standardní rozměry tašek z recyklovaného papíru:

  • 220 × 110 × 295 mm
  • 260 × 120 × 310 mm
  • 260 × 140 × 330 mm
  • 320 × 130 × 405 mm
  • 440 × 140 × 470 mm
  • 320 × 220 × 245 mm

 


Mimo typ úchytu můžete také specifikovat rozměr tašky, typ papíru či povrchovou úpravu. Lze tak dosáhnout elegantního "obalu" například pro jiné rozdávací předměty. Pokud si nevíte rady s grafikou, rádi Vám připravíme návrh v našem grafickém studiu. Na základě Vaší poptávky připravíme individuální cenovou kalkulaci i návrh možného provedení.