Svačinové boxy
V dnešní době je svačinový box nezbytnou součástí baťůžků dětí na prvním stupni základních škol. Tyto praktické dózy na jídlo však můžeme, díky stále populárnějšímu zdravému stravování, nalézt i u mnoha dospělých. Potravinový box je vhodný pro každou svačinu a získá si oblibu snad každého. Naše svačinové boxy nabízíme v mnoha variantách a velikostech. Některé jsou vhodnější na ovoce a zeleninu, jiné mají zase dělící přepážky nebo disponují možností větrání. Svačinová krabička může působit jako ideální levný a praktický dárkový předmět, na který lze navíc aplikovat celoplošný barevný potisk ve fotokvalitě.

Prim u nás hraje bezpečnost – proto je každá naše krabička na jídlo vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný a má k tomu příslušnou certifikaci. Můžete navíc vybírat z mnoha předpřipravených tvarů a barev.


 


Typy svačinových boxů


  • obdélníkový tvar -  mnoho variant velikostí
  • oválný tvar
  • trojúhelníkový tvar – ideální na sendvič, toust
  • tvar „vlny“
  • boxy na ovoce – banán, jablko, pomeranče
  • speciální dekorační tvary – srdce, koule

Technologie potisku


Imould – technologie, která poskytuje možnost znázornit váš oblíbený motiv či obrázek ve fotokvalitě za velmi příznivou cenu; vhodná je zejména na předměty s rovnou plochou tisku. Imould etiketa je zalisovaná do předmětu přímo ve výrobě. Etiketa se tak při výrobě stává neoddělitelnou součástí produktu. Technologií imould lze potisknout například také létající talíře, škrabky na led, podnosy a tácy či právě svačinové boxy.

Sítotisk – tato tisková technologie se používá zejména na boxy v menším tiskovém nákladu a na boxy, které jsou již vyrobené. Sítotisk se používá na hladké a rovné povrchy a používá přímé pantone barvy a proto není vhodný pro fotky a obrázky s širší paletou barev. Sítotiskem dokážeme tisknout až 12 barev.