Krabičky na svačinu s plnobarevným potiskem


Naše společnost realizuje výrobu krabičky na svačinu s plnobarevným potiskem na zakázku. Nabízíme malé i velké plastové jídelní boxy v různých tvarech. Poptávat u nás můžete také boxy a dózy na ovoce (např. krabička ve tvaru banánu; kulatá krabička na jablko nebo pomeranč atp.). Samozřejmostí jsou také krabičky na jídlo s dělící přepážkou nebo s větráním.

Prim u nás hraje kvalita a bezpečnost – námi nabízené jídelní boxy jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů s příslušnou certifikací.

Krabičky na jídlo mohou působit jako ideální reklamní i dárkový předmět pro děti. Stále větší oblibě se ale tyto dózy na jídlo těší i u dospělých.


 


Typy svačinových boxů


Disponujeme škálou různých tvarů a velikostí krabiček v mnoha barvách i průhledných variantách. Mimo standardní hranaté a kulaté (oválné) krabičky na jídlo nabízíme i trojúhelníkové boxy na sendvičetoasty nebo sýr. Pro bezpečné přenášení ovoce lze využít boxy ve tvaru ovoce - např. banán, jablko nebo pomeranč. Pro náročnější máme v nabídce např. krabičky na svačinu ve tvaru srdce, truhly, vánoční baňky (koule) nebo vejce např. na sladkosti. V širokém katalogu produktů lze nalézt též svačinové boxy s uchem. 


 


Technologie potisku


Imould – technologie, která poskytuje možnost znázornit váš oblíbený motiv či obrázek ve fotokvalitě za velmi příznivou cenu; vhodná je zejména na předměty s rovnou plochou tisku. Imould etiketa je zalisovaná do předmětu přímo ve výrobě. Etiketa se tak při výrobě stává neoddělitelnou součástí produktu. Technologií imould lze potisknout například také létající talíře, škrabky na led, podnosy a tácy či právě svačinové boxy.

Sítotisk – tato tisková technologie se používá zejména na boxy v menším tiskovém nákladu a na boxy, které jsou již vyrobené. Sítotisk se používá na hladké a rovné povrchy a používá přímé pantone barvy a proto není vhodný pro fotky a obrázky s širší paletou barev. Sítotiskem dokážeme tisknout až 12 barev.