Stahovací vaky


Využijte našich našich služeb a navrhněte si vlastní design, díky kterému váš sportovní stahovací batoh získá na originalitě. Výroba i potisk celého baťůžku na míru pak může být bez obav ponechána v naší režii. Tento praktický dárkový předmět mohou děti využít jako školní pytlík na přezuvky, zatímco dospělým poslouží například při nenáročných přesunech městem nebo na cestu do posilovny


    


Váším nápadem dokážeme každý stahovací vak potisknout do okrajů po celé jeho ploše. Přizpůsobit tento ruksak vlastním požadavkům můžete napříkad prostřednictvím materiálu (polyesterový, bavlněné plátno, mikromesh, bavlněný, kožený), ale také výběrem doplňků - třeba barevnosti šňůrek či otvorem na sluchátka. Stahovací pytlík lze opatřit zipem, ale také etiketou / štítkem s vaším logem. Neexistují téměř žádné limity a tak záleží pouze na vaší představivosti. Pokud nemáte vlastního grafika, rádi vám připravíme originální design v našem grafickém studiu.

Exkluzivně nabízíme také vaky v reflexní barvě, lesklé zlaté a stříbrné vaky, vaky v ultralehkém provedení i možnost využití nylonové textilie s "diamantovou" texturou. Mimo stahovací batohy na zakázku můžete také využít běžne nabízeného katalogového sortimentu.