Ručníky s potiskem na zakázku

 

Našim zákazníkům nabízíme možnost výroby ručníku s individualizací - například potiskem vlastní fotografie či opatřením výšivkou loga ručník. Rádi Vám nabídneme ručníky z většiny užívaných materiálů a to v různé kvalitě a gramáži.


Oslovte své zákazníky ručníky s potiskem a darujte tak užitečný dárek, který Vás bude obdarovanému připomínat. Při správné kombinaci grafiky a technologie potisku můžete navíc docílit elegantního výsledku, jenž zaujme na první pohled.

Při rozdávání ručníků partnerům či zákazníkům nedělá dobrý dojem pouze hezký ručník s vlastní identitou, ale také vhodně zvolené balení. I tyto služby jsme připraveni Vám poskytnout. Ručníky pak mohou být samostatně baleny v balícím igelitu, PVC taštičce či zalisované do tvaru specifikující na první pohled obor zaměření Vaší společnosti. Kontaktujte nás se svojí představou a my Vám rádi navrhneme ideální řešení na míru.Plnobarevný celopotisk | Potisk celého ručníku lze využít pro decentní připomenutí společnosti tematickou fotografií či logem. Našim zákazníkům můžeme nabídnout sublimační tisk do plochy, digitální tisk i rotační tisk (pro grafiku se separovanými barvami). Rádi Vám doporučíme technologii vhodnou pro vaše potřeby.


Potisk do bordury | Oproti celopotisku ručníku decentnější, levnější i objemově méně náročná technologie potisku ručníků dokáže udělat, v kombinaci s vhodně zvolenou grafikou, perfektní dojem.


Výšivka / nášivka | Výšivka je jedna nejobvyklejších i nejdecentnějších forem jednoduchého označení textilu vlastní značkou či logem. Tuto technologii jsme schopni realizovat již od několika kusů. Stejně tak jako jiné technologie, i v tomto případě ji lze kombinovat s ostatními (například výšivka na potištěný ručník).


Vetkávání (ražba) | Mimo výšivky a široké spektrum druhů potisků můžeme nabídnout také technologii vetkávání (plastické vetkávání, barevné vetkávání, vetkávání do bordury i vetkávání žinylkou). Vetkávaný motiv vzniká na ručníku natažením smyčky, případně např. vetkáním žinylkové příze. Každá z těchto technologií má rozdílné vlastnosti a záleží tak pouze na představě zákazníka. Informace o výhodách i nevýhodách jednotlivých technologií vetkávání rádi poskytneme prostřednictvím reakce na Vaši poptávku.


Ražba / hot stamping | Technologie Hot Stamping na rychleschnoucí ručníky a osušky vyrobené z mikrovláken dosahuje v poslední době stále větší obliby. Požadovaný obrys či logo přenáší na ručník či osušku horká raznice.