Ručníky s potiskem na zakázku


Reklamní osuška s výšivkou nebo ručník s plnobarevným potiskem - užitečný reklamní předmět s velkou plochou pro využití vlastní grafiky. I proto spadá každý rok froté s potiskem mezi oblíbené firemní dárky, které jsou vhodné pro obchodní partnery i zaměstnance. K hotovému produktu umíme nabídnout elegantní balení ve formě tašky na ručníky.Nabízíme froté ručníky z bavlnyručníky s vlákny z bambusu nebo extra tenké, antibakteriální sportovní mikrotech ručníky, které se skvěle hodí do přírody a přitom nezaberou příliš mnoho místa v batohu. Na každý materiál je vhodná jiná technologie potisku; shrnutí těch nejpoužívanějších naleznete níže na stránce.Plnobarevný celopotisk | Potisk celého ručníku lze využít pro decentní připomenutí společnosti tematickou fotografií či logem. Našim zákazníkům můžeme nabídnout sublimační tisk do plochy, digitální tisk i rotační tisk (pro grafiku se separovanými barvami). Rádi Vám doporučíme technologii vhodnou pro vaše potřeby.


Potisk do bordury | Oproti celopotisku ručníku decentnější, levnější i objemově méně náročná technologie potisku ručníků dokáže udělat, v kombinaci s vhodně zvolenou grafikou, perfektní dojem.


Výšivka / nášivka | Výšivka je jedna nejobvyklejších i nejdecentnějších forem jednoduchého označení textilu vlastní značkou či logem. Tuto technologii jsme schopni realizovat již od několika kusů. Stejně tak jako jiné technologie, i v tomto případě ji lze kombinovat s ostatními (například výšivka na potištěný ručník).


Vetkávání (ražba) | Mimo výšivky a široké spektrum druhů potisků můžeme nabídnout také technologii vetkávání (plastické vetkávání, barevné vetkávání, vetkávání do bordury i vetkávání žinylkou). Vetkávaný motiv vzniká na ručníku natažením smyčky, případně např. vetkáním žinylkové příze. Každá z těchto technologií má rozdílné vlastnosti a záleží tak pouze na představě zákazníka. Informace o výhodách i nevýhodách jednotlivých technologií vetkávání rádi poskytneme prostřednictvím reakce na Vaši poptávku.


Ražba / hot stamping | Technologie Hot Stamping na rychleschnoucí ručníky a osušky vyrobené z mikrovláken dosahuje v poslední době stále větší obliby. Požadovaný obrys či logo přenáší na ručník či osušku horká raznice.

Nabízíme froté ručníky z bavlnyručníky s vlákny z bambusu nebo extra tenké, antibakteriální sportovní mikrotech ručníky, které se skvěle hodí do přírody a přitom nezaberou příliš mnoho místa v batohu. Na každý materiál je vhodná jiná technologie potisku; shrnutí těch nejpoužívanějších naleznete níže na stránce.