Dárková vína


Ve spolupráci s českými i zahraničními vinaři nabízíme kvalitní dárková vína, která skvěle poslouží jako pozornost obchodním partnerům, zaměstnancům, ale i přátelům či návštěvníkům vaší akce. Tento "nápoj bohů" je v těchto segmentech stále považován za jeden z nejoblíbenějších darů - a to ze strany dárců i obdarovaných.
 
Aby byl Váš dárek patřične oceněn, rádi klientovi pomůžeme vybrat kvalitní víno, s ohledem na jeho představu i finanční možnosti. Vybraným lahvím také dodáme přidanou hodnotu luxusním balením nebo ješším opatřením Vašeho loga. Prohlédněte si možnosti, kterými můžete dárkovému vínu vtisknout originalitu a tvář své společnosti.
 
Láhev vína může doplnit také příslušenství pro víno s potiskem (otvírák na víno s potiskem, skleničky na víno s potiskem atp.).
 


 

Vlastní etiketa / etiketa s vlastním tvarem - nabízíme výrobu lahvových etiket s vlastním designem zákazníka. Papírové etikety lze opatřit standartními povrchovými úpravami (laminace - lesklá, matná) pro zvýšení jejich životnosti. Umíme ale nabídnout i etikety z odolnějších materiálů.

Visačka na hrdlo lahve je způsob, kterým dostanete vaše logo na víno zcela jednoduše. Disponujeme několika základními barevnými designy visaček.

Komplimentka může být ideální způsob pro jednoduché obrandování nejen lahví, ale i dalších reklamních předmětů. Nabízíme oboustraně i jednostranně potištěné komplimentky s výsekem na šňůrku, které mohou být vyrobeny z papíru i odolnějšího PVC materiálu.


V případě většího množstevního objemu našim zákazníkům rádi připravíme balíček na míru, kombinovaný se zajímavými českými či exotickými pochutinami ideálními například pro konzumaci s vínem. Poptejte nás s Vaší představou.