Zakázková výroba


Ne vždy se zákazníkovi podaří najít ve stálé nabídce reklamních a dárkových předmětů takový, který by vyhovoval jeho potřebám nebo jeho náročnějším představám. Přesně pro takové situace tu jsou reklamní předměty vyráběné na míru a přímo na zakázku. Na míru se dá vyrobit v podstatě cokoliv.

Tato sekce je stále více poptávaná a tak neustále pracujeme na jejím rozšiřování. Uvádíme přehled reklamních předmětů na míru, které jsou žádané nejčastěji.

Kalendáře

Stolní nebo nástěnný kalendář jsme schopni opatřit fotografiemi i grafikou. Originální kalendáře s fotkama mohou vaši společnost připomínat po celý následující rok. Nabízíme mnoho úprav, díky kterým lze docílit tohoto, že se bude Vás kalendář vždy lišit - je už jen na Vás v jaké míře.

Bloky a diáře

Naše společnost poskytuje služby zakázkové výroby diářů přes 5 let. Od té doby jsme ušli velký kus cesty, stejně tak jako možnosti technologií pro vlastní úpravu diáře. Prohlédněte si možnosti přizpůsobení diáře a kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku.

Tašky na míru

Igelitové tašky vyrobíme ve Vámi požadované síle materiálu, rozměrů a množství, stejně tak jako papírové tašky. Samozřejmostí je také provedení s textilními uchy nebo s papírovými uchy a u papírové tašky případně také povrchová úprava, která správným použitím dodá reklamní papírové tašce luxusnější vzhled.

Ručníky a osušky

Našim zákazníkům nabízíme možnost výroby ručníku s plnobarevným celopotiskem vašeho loga i složitější grafiky - například fotografie. Vybírat lze s několika variant gramáže a rozměru - kontaktujte nás s dotazem na konkrétnější nabídku.

Tužky a pastelky

Nabízíme výrobu pastelek a tužek s vlastním potiskem samotných psacích potřeb, stejně tak jako s celopotiskem jejich balení. Informujte se blíže v jednotlivých kategoriích.

Multifunkční šátky

Víceúčelové šátky jsou dokonalým společníkem v oblasti sportu, outdorových aktivit, ale i v městském životním stylu. Náš multifunkční šátek je vyrobený s vysoce kvalitního mikrovlákna polyesteru. Všechny tyto šátky jsou bezešvé, prodyšné, absorbují pot a jsou rychleschnoucí.

Stahovací vaky

Výroba stahovacích vaků na zakázku s vlastním potiskem nám není cizí. K potisku dokážeme nabídnout také módní cestovatelské batohy, školní aktovky, kosmetické tašťičky, kapsičky nebo tašky na notebook.