Reklamní předměty

Reklamní a dárkové předměty patří dnes k dobrému jménu a image každé větší i menší firmy. Každého zákazníka a obchodního partnera takový menší dárek vždy potěší. Díky široké nabídce reklamních a dárkových předmětů si může každá firma vybrat ideální reklamní předmět, který ho bude dokonale reprezentovat a který mu zajistí a přivede nové zákazníky. Reklamní a dárkové předměty mohou být pouze drobnosti, které se využívají jako rozdávací předměty – tužky, pera, zapalovače. Také je však zastupují velké dárkové předměty, které dává firma obvykle svým největším partnerům, jako pozornost k Vánocům či Novému Roku. Využití reklamních a dárkových předmětů je velmi široké - setkat se s nimi můžeme například i v období politických kampaní.

Společnost REDDO nabízí širokou paletu reklamních a dárkových předmětů pro každou příležitost. Naše firma vám zajistí kompletní výrobu reklamních a dárkových předmětů, vytvoříme návrh designu, vhodným způsobem vybraný předmět potiskneme, zabalíme a dodáme až do Vaší firmy. Naleznete zde kompletní nabídku reklamních a dárkových předmětů.

V případě zájmu o potisk některého z reklamních předmětů, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce nebo nám pošlete dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám ozveme sami.

16
170
  • Dostupnost:
Řadit podle: