O společnosti

Společnost REDDO CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007 jako dodavatel poskytující svým zákazníkům a partnerům komplexní služby v oblasti reklamy, tisku a také velkoobchodu kancelářského sortimentu včetně obalového materiálu,  drogerie a hygieny.

Orientujeme se na služby s garantovanou kvalitou, která je nespornou výhodou a získává nám stále více zákazníků, se kterými navazujeme dlouhodobé vztahy.

Zákazníkům nabízíme katalog a e-shop kancelářského sortimentu, který obsahuje více než 8000 položek, bohatý výběr značek a typů produktů od papíru, archivace, psacích potřeb, cartridge & tonery, prezentační a kancelářské techniky až po obaly a hygienické potřeby.

Mimo velkoobchod nabízíme výrobu reklamních a dárkových předmětů opatřených logem Vaší firmy či jiným obrázkem s kompletním servisem, od dodání vybraného produktu přes grafickou úpravu a kvalitní zpracování loga vaší firmy.

Dále se věnujeme výrobě tiskovin a propagačních materiálu jako jsou kalendáře a diáře, bloky a  bločky, poznámkové kostky, samolepky a polepy, tisk letáků, brožur a katalogů, etiket, štítků, kupónů nebo novoročenek, pozvánek a dalších tiskovin.

Zabýváme se také reklamou, kde zákazníkům nabízíme výrobu reklamních cedulí a orientačních systémů, včetně dodávek reklamního textilu s potiskem Vašeho loga. Nabízíme kompletní servis, který zahrnuje zpracování grafických návrhů, samotnou výrobu reklamního předmětu až po dodání k Vám na pracoviště nebo domů.

Nově máme spuštěné grafické studio, ve kterém jsme schopni Vám nabídnout služby jako je tvorba loga, vytváření grafických návrhů na letáky, diáře, kalendáře, katalogy a jiné tiskoviny či předměty.

Nabízený kancelářský sortiment v kombinaci s komplexními službami v reklamě a tisku šetří zákazníkům čas, náklady a starosti spojené s provozem kanceláří.


Naše další eshopy

Naši společnost nenaleznete pouza za stránkami REDDO.CZ. Máme několik dalších eshopů, specializujících se na konkrétní značky či cílové skupiny. Prohlédněte si je - třeba Vás něco zaujme i tam.

www.tesa-shop.cz www.edding-shop.cz www.centropen-shop.cz
Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Nabízíme nejširší sortiment psacích potřeb německé značky EDDING®  na českém trhu. Naleznete zde popisovače různých typů, provedení a barev, které jsou určeny nejen pro kancelář, vizuální komunikaci a školy, ale také popisovače pro průmysl a kutily. Tento internetový obchod nabízí kompletní sortiment psacích potřeb pro kancelář, děti a také pro průmysl. Vybírat můžete z mnoha kategorií produktů - permanentní popisovače, zvýrazňovače, linery a rollery, popisovače na bílé tabule a flipcharty do každé kanceláře.