Online katalogy


Připravili jsme pro Vás online pdf katalogy reklamních a dárkových předmětů, které Vám rádi na vyžádání zašleme v tištěné podobě. Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře nebo oslovte svého obchodního zástupce.

Katalogy obsahují široký sortiment - od drobných rozdávacích předmětů s potiskem, kterými mohou být například propisky, zapalovače, přívěsky, potřeby pro domácnost, elektronika, USB flash disky, potřeby pro outdoor a cestování - až po obsáhlou nabídku reklamního textilu, kalendářů diářů, novoročenek, dárkových balíčků, pochutin či vína.

Reklamní předměty a textil

Katalog WINTER 2019

Souhrn novinek v oblasti luxusních reklamních předmětů pro rok 2019.

 

Katalog HASHTAG

Tento katalog reklamních předmětů obsahuje mimo jiné i speciální řadu BE CREATIVE, kde můžete realizovat své nápady formou plnobarevného potisku.

 
Velikost: 376 MB

Katalog ROAD

Nabídka kvalitních, luxusních reklamních a dárkových předmětů disponuje množstvím technických vychytávek, ale i běžných reklamních předmětů v originálním designu. Některé produkty zalistované v tomto katalogu byly oceněny cenou reddot design award.

Katalog SIMPLE

Obsahuje množství běžných reklamních předmětů. V tomto katalogu naleznete navíc produkty značek Santini, Bosch, Beaver, Tonino Lamborghini či Fiskars.

Katalog FUN&FASHION

Nabídka mnoha značek oblíbeného textilu.


Pracovní textil a doplňky

Katalog SAFETY

Obsahuje široký sortiment bezpečnostních a ochraných pracovních oděvů i pomůcek.

 

Kalendáře, diáře a novoročenky

Katalog #1

Katalog #2

Katalog #3