Online katalogy


Připravili jsme pro Vás online pdf katalogy reklamních a dárkových předmětů, které Vám rádi na vyžádání zašleme v tištěné podobě. Neváhejte si je objednat přes online poptávku nebo oslovte svého obchodního zástupce.

V našich katalozích naleznete široký sortiment od drobných rozdávacích předmětů s potiskem jako jsou například - propisky, zapalovače, přívěsky, potřeby pro domácnost, elektroniku, USB flash disky, potřeby pro outdoor a cestování - až po obsáhlou nabídku reklamního textilu, kalendářů diářů, novoročenek, dárkových balíčků, pochutin, nebo třeba vína.

Reklamní předměty a dárky

Katalog DOG (reklamní předměty)

Tento katalog reklamních předmětů obsahuje mimo jiné i speciální řadu BE CREATIVE, kde můžete realizovat své nápady formou plnobarevného potisku.

Katalog MEETS THE EYES (reklamní předměty)

Nabídka kvalitních reklamních předmětů disponuje množstvím technických vychytávek, ale i běžných reklamních předmětů v originálním designu. Některé produkty zalistované v tomto katalogu byly oceněny cenou reddot design award.

Katalog GIFT (reklamní předměty)

Naleznete zde spoustu reklamních předmětů - i od známých značek Santini, Bosch, Beaver, Tonino Lamborghini nebo třeba Fiskars.

Katalog YES (vánoční reklamní předměty)

Nabídka reklamních a vánočních reklamních předmětů.

Katalog WINTER (vánoční reklamní předměty)

Zimní nabídka reklamních a vánočních reklamních předmětů.


Pracovní textil a doplňky

Katalog SAFETY

Obsahuje široký sortiment bezpečnostních a ochraných pracovních oděvů i pomůcek.