Reklamní a grafické studio

 

Vítejte v segmentu kreativního zpracování Vaší propagace. V našem grafickém studiu se zabýváme komplexním zpracováním veškerých grafických podkladů, a to včetně předtiskové přípravy, automatizace plnění obsahů s aktualizací, a dalších individuálních řešení zahrnující například i 3D náhledy obalů vašich produktů.

Grafické práce

Přejete si vytvořit prezentaci své firmy (nové logo, produktová značka, komunikační slogany, barevnost,..) na profesionální úrovni? Zabýváme se výrobou grafických návrhů od vizitek, přes billboardy nebo návrh loga, až po zpracování uceleného, jednotného vizuálního stylu všech tiskovin, výrobků (obalový design) nebo třeba reklamních předmětů. Samozřejmostí je také možnost aplikace na obálky, hlavičkový papír a další materiály, na kterých chcete prezentovat svou značku. Obálka s potiskem společnosti posune vnímání okolí na další úroveň.

Sazba

Důležitou součástí naší práce je zpracování technické i reklamní sazby. Je to zejména o sazbu novin a časopisů nebo sazba katalogů. Po přijetí podkladových materiálů (obrazové a textové předlohy) upravíme případné nedostatky do typografické předtiskové normy. S vysokou mírou zodpovědnoti garantujeme nejvyšší kvalitu sazby a vzhledu výsledného díla. Dokazuje to rozsáhlá spolupráce nejen s českými společnostmi. Nabízíme také sazbu v azbuce a ostatních jazycích. Samozřemostí je pak možnost přepracování jazykové mutace letáků, novin nebo inzerce. V případě potřeby zajistíme i odbornou korekturu vámi dodaných překladů. Profesionální přístup z naší strany spočívá mimo jiné i v automatickém hlídání některých typografických nedostatků.

Předtisková příprava

Zajišťujeme také předtiskovou přípravu pro výstupy vysokoobjemového ofsetového tisku, flexotisku, termoražby, velkoformátového tisku, knihtisku, digitálního tisku a dalších. Máme bohaté zkušenosti s přípravou grafiky a technických dat na průhledné, průsvitné, texturované, i jiné, náročné materiály. Kontrola kvality před samotným spuštěním produkce probíhá v několika stupních. Závěrečná korektura se schvaluje elektronicky, nebo za přítomnosti klienta.

Profesionální přístup z naší strany spočívá i v automatickém hlídání jednoznakových předložek na koncích řádků u všech jazykových mutací a přímé základní korektuře CZ, EN, SK. Texty ze skenovaných předloh (pokud u klienta není jiná možnost jeho dodání) dokážeme expresně přepsat. Dále kontrolujeme rozlišení jednotlivých rastrových obrázků a v případě nedostatečné kvality provádíme základní retuše včetně barevné korekce pro kvalitní výsledek v tiskovině.

Dodáním grafického manuálu obchodní značky zajistíte strikní dodržování pravidel pro užívání loga. Pomůžeme Vám vybrat a připravit nutné úpravy, na jejichž základě jsme schopni vytvořit rychlý grafický manuál pro označení případné výjimky. 

 

Firemní tiskoviny
Katalogy, bloky, brožury, vizitky, manuály a také mnoho dalšího pro naše klienty často graficky zpracováváme.
Tvorba loga a identity
Nebaví vás už vaše logo a máte pocit že by to chtělo změnu? Navrhneme vám kompletní firemní identitu.
Kalendáře, diáře, PF
Individualizované kalendáře, diáře ale i novoročenky potěší a především zaujmou daleko více než běžně prodávané produkty.
Obaly a 3D vizualizace
Obalový design a jeho 3D vizualizace v současnosti posouvá některé druhy produktové fotografie na příčku pod její 3D alternativy.
Plakáty, letáky, tiskoviny
Grafická příprava a sazba novin, katalogů, letáků, plakátů a dalších jednoduchých tiskovin.
Bannery, cedule, roll-upy
Nejčastěji zpracováváme bannery, cedule, billboardy, roll-upy a další prezentační systémy.