Novinka
Fixační kulaté etikety Cloth tape extra šedá, 30mm, dvouřadé 4000 ks/kot

Fixační kulaté etikety Cloth tape extra šedá, 30mm, dvouřadé 4000 ks/kot

Dostupnost:
Na dotaz
CENA BEZ DPH:
1 700,43 Kč
2 057,52 Kč s DPH
kot.
+-
Produkt je balen po 1 kot..
Hodnocení produktu:

Tyto lepící tvarové výseky lze realizovat v libovolném průměru i barvě - v případě zájmu nám zašlete poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře.

Slouží k jednoduchému ručnímu lepení bez zvlnění a přizpůsobuje se nerovnostem povrchu. Má výbornou přilnavost na širokou škálu povrchů jako tkaniny, vinyl, kůže, plasty, kov, lamináty atd. má vysokou odolnost vůči oděru a roztržení oproti standardním páskám, má atraktivní stříbrný povrch, vynikající počáteční přilnavost.

Cloth tape – silná lepivost

 Duct tape – střední lepivost

Výhody: flexibilní a přizbůsobivá páska, odolná vůči vlhkosti, popisovatelná, nabízí vysokou pevnost a lepivost, odolnost vůči vysokým teplotám, vyrobená ze silné a odolné tkaniny. Lze je použít i při nízkých teplotách od -20°C až 80°C.

Využití: ideální pro těsnění, sdružování, maskování, držení a ochrana aplikací, univerzální na údržbu a lemování, spojování koberců a lemování, automotive, ochrana rohů, dorazy, elektroprůmysl, náročné balení pro vojenské účely, podélné spojování, exteriérové opravy, odolné maskování a jakékoliv druhy oprav.

linka

Specifikace:
  • Kód zboží:
    CLTH003