Zakázková výroba diářů


Originální diáře a bloky na zakázku jsou součástí naší společnosti od roku 2012. Klientům nabízíme originální zhotovení a potisk diářů, notesy v tvrdých deskách, lepené bloky, bloky s perforací a post-it bločky - to vše na míru a dle požadavků zákazníka, včetně možnosti výběru vlastní velikosti formátu a vazby.

Jako ekonomicky přijatelnější variantu nabízíme úpravu již hotových, katalogových produktů (týdenní diáře, denní diáře, kapesní diáře), které lze opatřit potiskem loga, ražbou či jiným obrandováním. Prohlédněte si možnosti úprav níže.


Se specifikací poptávky Vám rádi poradíme - zeptejte se nás na možnosti designové úpravy zakázkových diářů či bloků. S dotazy a pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 581 616 048, nebo e-mailu reklama@reddo.cz. Lze také využít náš online kontaktní formulář.


Doplňky
»Barevné a reklamní stužky / záložky
»Uzavírací poutka a gumičky
»Kapsa na dokumenty
»Zakulacené rožky
»Kovové rožky
»Barevná ořízka
»Krabička / bandarole na míru

Sleporažba

Sleporažba je reliéfní ražba za tepla do desek notesu / diáře. Není vhodná pro jemné detaily a malá loga. Jedná se o trvanlivé označení logem, bez možnosti použití barvy. Grafiku tvoří pouze zvýšená teplota a tlak šablony, který do desek protlačí obrys grafiky, popř. ztmaví protlačený povrch (dle použitého materiálu). Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Sleporažba je oblíbená zejména pro možnost malého nákladu za přijatelnou cenu.

Kovový štítek

Kovový emblem na diář nebo na blok, například s výřezem loga, aplikovaný na desky, přidá každé pevné vazbě na eleganci.

Povrchová úprava potisku

Mimo standardní potisk nabízíme našim zákazníkům množství povrchových úprav desek, díky kterým potisk lépe vynikne. Mimo standartní parciální lak nabízíme forsforeskující potisk na diář, který po nasvícení ve tmě svítí. U vynilové obálky je samozřejmostí možnost výběru laminace (lesklá / matná).

Prošití desek

Přidejte obálce na exkluzivitě vlastním návrhem prošití desek. Vybírat můžete z široké škály barevných nití k vyšití různých tvarů. Kombinací s jinými technologiemi či materiály potahu můžete dosáhnout zajímavých efektů.

Zpracování desek

Standarním zpracování pevných desek vzniká použitím lepenky a svrchního materiálu. Klientům můžeme nabídnout také použití flexodesek, sendviče ale také variantu čistého bloku bez obálky.

Ražba přes fólii

Ražba přes fólii dovoluje, oproti sleporažbě, možnost barevné úpravy loga. Neumožňuje jemné užití malých detailů v grafice a drobná loga. Jedná se o trvanlivé označení logem. Pro tento druh potisku je nutné vyrobit kovovou šablonu, nebo-li tzv. štoček. Stejně tak, jako u ražby bez fólie, se jedná o oblíbenou metodu aplikace loga. Tuto technologii lze využít i při menším množství.

Potisk obálky

Našim zákazníkům nabízíme tisk loga i potisk celé obálky diáře. Pro tento druh úpravy je potřeba zvolit správný diář, ideálně s laminovaným přebalem bez textury; lze však tisknout i na texturovaný materiál. Celopotisk diáře dovoluje mnoho možností, jak diář ozvláštnit. Je možné využít také speciální úpravu, jako je například použití parciálního laku nebo kombinaci s ražbou.

Výsek do desek

K vytvoření zajímavého efektu lze využít tvarového výseku do desek. Design tak může vytvořit nejen tvar výseku, ale také výsek spojený s potištěňou předsádkou (viz. náhledový obrázek).

Vatování obálky

Pro podpoření elegance a luxusního vzhledu kýženého výsledku nabízíme možnosti vatování obálky, které desky přifoukne (molitanem) a přidá jim objem. Lze aplikovat na celou obálku, ale také pouze na čelní stranu desek.

Materiál potahu desek

Výběr materiálu je důležitou proměnou pro další zpracování desek diáře či bloku. Materiály lze kombinovat různými i neobvyklými výseky potahu. Standardně nabízené materiály: kůže, koženka, plátno, korek a lamino.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás s poptávkou.

Vlastní vzhled stran

Nevyhovuje Vám standardní kalendárium, nebo byste rádi každou stránku opatřili logem vaší společnosti? Při zakázkové výrobě diářů a notesů lze využít možnosti implementace vlastního kalendária. Uvnitř diáře tak můžete přichystat například prostor pro rozdělení pracovních povinností i volného času zaměstnance, nebo nechat pole působnosti zcela volné a listy opatřit pouze volnými linkami. Fantazii se meze nekladou.

Výsek do bloku

Pro lepší manipulaci s diářem realizujeme výsek do bloku v různých tvarech. Výsek lze využít nejen pro orientaci v kalendáriu, ale také pro jiné rozdělení dle představ klienta.

Perforace

Pro jednodušší vytržení jednotlivých stránek lze využít perforaci bloku, která umožní přesné odtržení listu v místě perforace. Tuto technologii lze využít u jednoduchých odtrhávacích bločků, ale také u bloků v pevných deskách.

Vložené fotografie / reklamní listy

Mimo vlastního kalendária lze do vazby přišít také vložené či vlepené listy. Tuto možnost můžete využít například pro propagaci vlastních produktů, představení společnosti nebo pro pouhé oživení bloku fotografiemi.

Potisk předsádky

Samozřejmostí je předsádka s vlastní grafickou úpravou. Předsádka bývá povětšinou využívána pro funkční prvky, kterými jsou nejčastěji mapa a kalendář. Lze ji ale použít i pro aplikaci fotografií či designových prvků. Mimo jiné nabízíme také možnost použití speciálních grafických papírů.

Typ a kvalita papíru

Při výrobě na míru lze specifikovat také kvalitu, gramáž i barevnost papíru vnitřního bloku. Standartně používaný bělený papír lze nahradit elegantnější verzí v nažloutlém provedení. Bloky designových zápisníků a diářů dokážeme ozvláštnit texturovaným i barevným grafickým papírem.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás s poptávkou.

Barevné a reklamní stužky / záložky

Oblíbenou úpravou zakázkových diářů je uzpůsobení barevnosti záložek, nebo dokonce výšivka či potisk záložek v diáři logem / reklamním textem firmy. Lze vybírat z mnoha barev a šíře stužek. Mimo standartní jednu stužku lze aplikovat také dvě záložky, popř. může být diář zcela bez záložky.

Kapsa na dokumenty

Papírové i plastové kapsy na dokumenty v diáři (popř. zápisníku), které bývají vlepené na vnitřní straně desek, mohou sloužit jako ideální místo pro založení vizitek či poznámek, ale také například CD disků.

Kovové rožky

Zabezpečete životnost diáře kovovými rožky, aby se jeho obálka, případně vnitřní blok, po pádu nepoškodily. Kovové rožky také přidají na reprezentativním vzhledu.

Krabička / bandarole na míru

Darujte zákazníkovi vlastní diář / poznámkový blok v originální, padnoucí krabičce, kterou lze také opatřit vlastním potiskem. Ekonomicky přijatelnější může být jednoduše odjimatelná, papírová bandarole s vlastním celopotiskem.

Uzavírací poutka a gumičky

Na diáře i notesy lze aplikovat poutka a gumičky k bezpečnému zavření diáře. Tato "vychytávka" plní také estetickou funkci. Zatím co pružné gumičky pro uzavření dodávají výsledku mladistvý vzhled, poutko utvrdí jeho eleganci. Desky může také doplňovat poutko na propisku.

Zakulacené rožky

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakulacení rožků bloku i desek.

Barevná ořízka

Poutavý efekt dokáže vytvořit barevná ořízka diáře, kdy je boční strana listů obarvena specifickou barvou. Tu si může samozřejmě klient definovat - vyjimkou u nás není ani zlatá či stříbrná barva ořízky.