Tašky

Naše široká nabídka zahrnuje i prodej a potisk tašek. Dle Vašich požadavků dokážeme vyrobit igelitové, papírové i látkové tašky s vlastním potiskem. Jedna z nejúčinnějších reklam je totiž na produktu, který běžně používáme a neslouží primárně jako reklamní nosič. Taška je tedy ideálním a ne příliš nákladným řešením propagace Vaší společnosti.

Jsou vhodné k předání reklamních a dárkových předmětů, nebo si v nich může zákazník odnést svůj nákup domů. Díky reklamě na taškách se může Vaše firma dostat do podvědomí lidí a vzbudit jejich zájem. Samozřejmě platí, čím originálnější reklamní taška, tím lépe. Je u nás také možné realizovat papírové a igelitové tašky na míru.

Naše společnost si zakládá na komplexnosti námi nabízených služeb. Nejen, že vám nabídneme širou paletu tašek, tiskových technik a možností, ale vytvoříme vám také návrh potisku a hotové tašky dopravíme až k vám.

V případě zájmu o výrobu tašek neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce - ochotně vám poradí a předvedou nabídku. Můžete nás kontaktovat také pomocí kontaktního formuláře.


  • Dostupnost:
Řadit podle:

Tato kategorie neobsahuje žádné zboží