Aloe vera a jeho prospěšnost

Od roku 2017 spolupracujeme se společností Forever Living Products - snažíme se tak poskytnout našim zákazníkům variantu zdravé výživy, doplňků stravy a kosmetiky s aloe vera v co možná nejlepší kvalitě. Prohlédněte si rozsáhlou nabídku na našem e-shopu s nabídkou produktů - registrujte se a při každém nákupu nad 60 euro získáte 15% slevu na produkty z řady Forever a to bez nutnosti plnění jakýchkoli podmínek. Využijte jedinečné příležitosti a vyzkoušejte sílu produktů americké společnosti Forever Living Products. Ochutnejte a objevte své zdravější já s výtažky z léčivé rostliny aloe vera v nejvyšší jakosti.


Využijte aktuální akční nabídky a získejte některý z produktů Forever Living.


Co je to Forever Living?

Forever Living Products je v současnosti největší pěstitel a výrobce aloe vera. V rozsáhlém sortimentu naleznete produkty pro vnější (zdravá kosmetika) i vnitřní použití (doplňky výživy). Společnost se také pečlivě soustředí na vývoj svých produktů tak, aby byly pro uživatele co nejpřínosnější a s co možná nejkvalitnější vstupní surovinou (aloe).

Tyto produkty můžete zakoupit v připravených sadách pro konkrétní zdravotní účely. S výběrem produktů Vám také rádi pomůžeme - stačí nás kontaktovat.


Proč doplňky výživy Forever Living z aloe?

Tato zázračná rostlina není jen inspirací, ale také základem pro neustále se rozvíjející řady péče o pleť, výživové doplňky a osobní péči. Zajišťuje neustálou inovaci pro výzkumný a rozvojový tým a umožňuje společnosti Forever Living neustále inovovat. Mnozí také tvrdí "Čím více víme o aloe vera, tím více jí milujeme!".

Společnost Forever Living spojuje ingredience té nejlepší kvality v úžasné řadě přírodních produktů osobní péče, které jsou na špičkové úrovni. Díky svým produktům z čistého stabilizovaného gelu aloe vera se o vás postará od hlavy až k patě. Aloe vera, která se nejvíce používá ve formě čistého gelu k uklidnění pokožky, je ideální ochranou.


Odkud se berou rostliny?

Forever aloe vera se pěstuje na plantážích společnosti, v Dominikánské republice a v Texasu. Společnost Forever aloe pečlivě pěstuje a kultivuje tak, aby byla zajištěna co nejvyšší možná kvalita rostlin. Díky zdravotnímu přínosu gelu uvnitř rostliny je aloe často označována za nejlepší dar přírody. Svědomité pěstování aloe za nejlepších podmínek ve vhodném klimatu zaručuje, že dostanete ten nejlepší dostupný produkt. Od rostliny k produktu přímo k vám.

Společnost Forever se snaží šířit kulturu úspěchu založenou na závazku ke zlepšení života lidí, kteří produkty Forever používají, a nikdy neztratí ze zřetele ty, kteří vše pomohli uskutečnit. Zaměstnáváni jsou místní zemědělci, kterým jsou poskytovány vynikající pracovní podmínky. Jejich stabilní pracovní místa a platy jsou záviděníhodné a nad poměry sousedících obcí.